Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Волинський теніс на новому рівні
Днями у місті Кременчук фінішував престижний тенісний турнір – Чемпіонат України серед спортсменів до 16 років, що зібрав найкращих майстрів молодої генерації. Серед учасників всеукраїнської першості був і вихованець волинської школи тенісу, учень Луцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Роман Кучеренко, якого до відповідальних стартів готує тренер СК «Арена Сіті» Сергій Міхайлов.

На жаль, в індивідуальній програмі Роман не зміг потрапити до числа призерів, але у парному розряді перевершив досягнення своїх попередників. У парі з донеччанином Вадимом Калюжним луцький спортсмен показав не по роках зрілу гру і вперше в історії волинського тенісу піднявся на вищу сходинку п’єдесталу пошани у ранзі чемпіона України. Наші вітання переможцю.

Категорія: Мої статті | Додав: sasha-str (09.06.2011)
Переглядів: 793 | Теги: Кучеренко, великий теніс, Луцька ЗОШ №13 | Рейтинг: 0.0/0